Blog

Sposób na zaparowane szyby w aucie

Opublikowano: 18 Lip 2019

Jednym z dotkliwych dla kierowców mankamentów, są zaparowane szyby w aucie. Czy można pozbyć się tego problemu i czym umyć szyby w samochodzie, by na dłuższy czas zapomnieć o kłopotach z widocznością?

zobacz więcej »

Na czym polega projektowanie i aranżacja wnętrza samochodu?

Opublikowano: 26 Lut 2019

Projektowanie wnętrz niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z mieszkaniem, czy wnętrzem samochodu opiera się na tych samych filarach. Nie można powiedzieć, że któryś z nich jest ważniejszy. Są ściśle ze sobą powiązane. Są to estetyka i ergonomia.

zobacz więcej »

Mechanik samochodowy – zapisz jego numer w telefonie

Opublikowano: 16 Wrz 2017

Warto zapisać w swoim domowym notesie przy telefonie adres mechanika samochodowego wraz z numerem telefonu, tak by w razie potrzeby był on łatwo dostępny i szybko można było poprosić o pomoc.
zobacz więcej »

Opony całoroczne – czy warto?

Opublikowano: 23 Sie 2017

Opony to niezwykle istotna część samochodu, kluczowa ze względu na bezpieczeństwo, ale nie tylko. Porządne, nie zużyte i dobrze dobrane opony zapewniają przyczepność do jezdni, ale również pozwalają ograniczyć spalanie paliwa i poziom hałasu wywoływanego przez samochód.
zobacz więcej »

Pomoc drogowa na autostradzie

Opublikowano: 12 Lip 2017

Gdy jeździmy po drogach głównych bądź bocznych zawsze możemy się zatrzymać, zawrócić, cofnąć bo przejechaliśmy zjazd kawałek za daleko. Zawsze możemy też zapytać przechodniów o drogę, a w razie kolizji prosić o pomoc. Jednak co z miejscami gdzie nie można się zatrzymać żeby zobaczyć co stało się z autem ani cofnąć czy zawrócić do pobliskiego mechanika?
zobacz więcej »

Oznaczenia opon samochodowych

Opublikowano: 24 Lut 2017

Każdy mechanik samochodowy powinien umieć wyjaśnić jakie oznaczenia znajdują się z boku opony i o czym one informują.
Do najbardziej istotnych dla użytkownika oznaczeń można zaliczyć:
zobacz więcej »

Copyright © 2019 Beskid-Przeprowadzki
Projekt i wykonanie: whiteghost